Partneři

IPI Institut průmyslového inženýrství (IPI) již 21 let pomáhá svým klientům se zvyšováním produktivity a kvality jejich procesů pomocí socio-technických metod průmyslového inženýrství.
PULS Firma PULS je jediná společnost na celém světě, která je zaměřená výhradně na vývoj a výrobu napájecích zdrojů na DIN lištu a výrobu elektronických přístrojů pro náročné průmyslové aplikace. Jsme celosvětově působící firma se sídlem v Mnichově, v České republice máme sídlo v Chomutově.
HK Hospodářská komora České republiky se zabývá vytvářením příležitostí pro podnikání, prosazuje a podporuje opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu. Sdružuje téměř 15 000 členů (právnických i fyzických osob) organizovaných v 60 regionálních a 100 oborových asociací.
FCC FCC PUBLIC s. r. o. je nakladatelství technické literatury, jehož vydavatelské aktivity jsou zaměřeny především na oblast elektrotechniky a příbuzných oborů. Vydává odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO a také knižní tituly pojednávající o tématech elektrotechniky, osvětlování, alternativní energetiky a managementu.